piątek, 24 maja 2013

Chcesz lepszej kondycji? Odwiedź... sklep rowerowy!Nie, nie żartuję sobie teraz! Sklep rowerowy dostarcza sprzętu, który doskonale przyda się każdemu, kto marzy o karierze w stylu Tomasza Adamka czy Artura Szpilki... Zapytacie: „nie siłownia albo basen?”, a ja na to odpowiem, że owszem, one również, ale przecież zbliża się lato – więc czy nie warto skorzystać z nadarzającej się okazji i ćwiczyć, a jednocześnie pooddychać nieco świeżym powietrzem? Sklep rowerowy do tego kusi ciekawymi cenami...


Oczywiście najlepszą możliwą opcją byłoby łączenie przyjemnego z pożytecznym, jednak nie każdy jest zwolennikiem podróżowania na rowerze w terenie czy choćby po szosie na dłuższą metę. Wielu amatorów sportów kontaktowych traktuje zatem rower jako zło konieczne i po prostu sposób na trening wytrzymałościowy. Tymczasem sklep rowerowy jest pierwszym miejscem, w którym możemy zachłysnąć się nieskończoną niemal wolnością, którą daje nam dwa kółka... Pomyślcie o tym!

Sam osobiście – to chyba czuć na podstawie tego, co powyżej napisałem – jestem wielkim fanem przemieszczania się za pomocą roweru. Nie dość, że oferuje nam on wysiłek, który przyda się w obrębie całościowego treningu, to na dodatek treningu sprawiającego naprawdę wiele przyjemności... Mieszkam wszak w miejscu, w którym wystarczy mi dosłownie pięć minut, aby przenieść się pośród bajkowe krajobrazy, dzięki którym jestem w stanie odprężyć się po całym dniu ciężkiej pracy, a przy tym – połączyć przygotowanie z zakresu treningu niezbędnego do uprawiania mojej drugiej pasji – boksu.

Napisałem o cenach... I zgadza się, dowolny właściwie sklep rowerowy daje tę pewność, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie – niezależnie od tego, czy poszukujemy roweru górskiego, czy też najprostszego modelu turystycznego. Rower miejski – proszę bardzo! A może „kolarzówka”..? Nie ma żadnego problemu. Za każdy z modeli płacimy odpowiadającą mu kwotę, jeśli chcemy coś z bardzo wysokiej półki – liczyć się musimy z wydatkiem rzędu nawet kilkunastu tysięcy złotych, jeśli chodzi nam po głowie coś znacznie prostszego – zamkniemy się w dwóch. Nie pozostaje Wam zatem nic innego, jak odwiedzić sklep rowerowy i przekonać się na własnej skórze, że nie kłamię. Rower odpłaci Wam się wspaniałą sylwetką i doskonałymi osiągami na ringu. Spróbujcie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz