piątek, 6 lutego 2015

Sprzęt bokserski przez Internet?


sprzęt bokserski

Przeprowadziliśmy dla Was mały przegląd sklepów ze sprzętem bokserskim – stacjonarnych i internetowych. Porównaliśmy ceny w sieci z tymi w zwykłych sklepach i sprawdziliśmy, czy zamawianie rękawic się opłaca. W dzisiejszym wpisie doradzimy, gdzie kupować sprzęt bokserski najlepszej jakości, aby nie przepłacić.


Okazuje się, że kupno sprzętu przez internet faktycznie jest zauważalnie bardziej opłacalne cenowo – co chyba nie powinno nikogo zdziwić. O ile w niektórych branżach różnice są na tyle niewielkie, że czasem nie opłaca się pokrywać kosztów wysyłki – o tyle w przypadku boksu zaoszczędzić możemy sporo, nawet płacąc za najdroższa paczkę. Dodatkowym atutem jest fakt, że sprzęt bokserski nie jest przesadnio delikatny, nie będzie zatem narażony na uszkodzenie podczas transportu. Rękawice nie są lekkie, za przesyłkę zapłacimy zatem nieco więcej (od ok. 20 zł), jednak pokrycie tego kosztu i tak opłaci się w stosunku do tego, ile zapłacilibyśmy w stacjonarnym sklepie sportowym.

Z naszych wyliczeń i obserwacji wyszło, że najmniej za sprzęt bokserski zapłacimy w popularnym serwisie aukcyjnym – reklamować nie trzeba każdy wie, o który chodzi. W profesjonalnych sklepach sportowych zapłacimy jednak niewiele więcej, a będziemy mieli większą gwarancję oryginalności i wysokiej jakości sprzętu. Zawsze należy wybierać sklepy zaufane i sprawdzone przez innych użytkowników, a także wiarygodnych sprzedawców w serwisach aukcyjnych. Nie zaszkodzi poczytać opinii i popytać wśród znajomych, aby nie natknąć się na podróbki czy nieuczciwe działania sprzedawców.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz